تولید بتن نسوز و نسوز های گرید یک در صنایع ارین فلز از سال 1396 مراحل ازمایشگاهی و تولید محدود خود را شروع و در سال 1399 به تولید انبوه رسید و در تمامی دستگاه های تولیدی این شرکت مورد استفاده قرار میگیرد.

با توجه به منابع مختلف تهیه مواد معدنی پایه در شرکت های تولید کننده نسوز در طول سنوات متعدد کیفیت غیر قابل قبولی در زمینه نسوز های تولیدی از جانب شرکت ها ملاحظه شد که عواقب استفاده از این نوع نسوز ها فقط و فقط متوجه شرکت مصرف کننده شده است لذا صنایع ارین فلز بنا بر رعایت حقوق مشتری و اجتناب از ضرر های متحمله که در راستای استفاده نسوز های شرکت های مختلف تولید کننده نسوز و بتن در کشور یا محصولات خارجی به وقوع می پیوست لازم و ضروری دانسته که با علم بر مهندسی مواد و تولید پیوسته با انالیز یکسان برای نسوز های مصرفی خود گپ نارضایتمندی در ضمینه نسوز های مصرفی را از بین ببرد.

صنایع ارین فلز مفتخر است که انواع نسوز های پایه الومینایی منیزیمی کرومیتی سیلسی و سیلکاتی خود را بدون کوچکترین تغییر انالیز با طول عمر بسیار بالا نسبت به محصولات موجود بازار در طی سالها ی متمادی به مشتریان خود عرضه نموده است.

بخش اعظم این تولیدات در کوره های الومینیوم سرب روی مس برنج و کوره های طلا و نقره مصرف و نتایج و طول عمر بسیار خوبی از خود نشان داده اند.

با توجه به اینکه تولید نسوز در صنایع ارین فلز به صورت فله و big bag قابل عرضه می باشد برای سفارش و اعلام کاربری بتن های مصرفی با شماره کارخانه : 33290650-41(98+) و یا 9144016538(98+) تماس بگیرید.